ما که هستیم؟

درباره تیم تهران عمران

گروه تخصصی تهران عمران با بیش از ۱۵ سال سابقه در صنعت ساختمان سازی به طور ویژه در زمینه ساخت ویلا در نقاط مختلف کشور، با بهره گیری از مهندسین جوان در کنار استادکاران با تجربه؛ تلفیقی از نوآوری و اصالت را در غالب یک سازه ی استوار و چشم نواز برای شما به ارمغان می آورد.

خط مشی همیشگی این گروه، حفظ کیفیت،تضمین امنیت و کنترل هزینه ها در جهت جلب رضایت همه جانبه ی مشتریان بوده و هست.

صنعت ساختمان جزء صنایع مادر بوده که نبض تپنده ی بسیاری از صنایع دیگر همچون گردشگری و بومگردی است.بر همین اساس ساخت ویلا می‌تواند با اهداف اقتصادی گسترده ای بجز استراحت و تفریح شخصی، شکل بگیرد و به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود تضمین کننده ی آینده شما و فرزندانتان باشد.

راز حیات مستمر در این صنعت به روز بودن، حفظ اصل صرفه ی اقتصادی و حفظ توامان کیفیت می باشد.

به ما اعتماد کنید، با ما به روز باشید و با ما در امنیت سود کنید.

 

15+سال تجربه
61+پروژه انجام شده
5+پروژه در دست اجرا
_

تیم تهران عمران

_
_

خدمات ما

_

گروه تهران عمران در حوزه ی خدمات دکوراسیون داخلی، با استفاده از اکیپ های متخصص و مجرب و استادکاران حرفه ای ،آماده ارائه ی خدمات طراحی،تامین متریال و اجرای مصنوعات چوبی همچون لمبه، ترمووود، فینگر وود و... میباشد. 
برای اجرای پروژه های پوشش، انواع سقف های منحنی،ساده و شکسته، مدرن و کلاسیک اجرای انواع دیوار پوش های ترمووال، ترموود ساده و ترکیب با نورپردازی،چمن مصنوعی اجرای انواع پروژه های پوشش کف از ۰ تا ۱۰۰ ، با پوشش های ضد خش، ضد آب و ضد حریق، اجرای void های چوبی و ترکیبی با فلز،در سبک های مدرن،کلاسیک و پست مدرن و دیگر خدمات دکوراسیون .

ساخت ویلا

_

گروه تخصصی تهران عمران در صنعت ساختمان سازی به طور ویژه در زمینه ساخت ویلا در نقاط مختلف کشور، تلفیقی از نوآوری و اصالت را در غالب یک سازه ی استوار و چشم نواز برای شما به ارمغان می آورد.

سازه های ترکیبی

_

سازه ترکیبی که گروه تهران عمران آن را اجرا می کند ترکیبی از سازه های فلزی و سازه چوبی است که سعی شده معایب سازه چوبی را حذف نموده و مزیت های سازه ی فلزی را جایگزین آن کنیم و همچنین از مزیت های سرعت اجرا، چشم نوازی، سبک بودن وزن و دیگر حسن های سازه ی چوبی نیز بهره مند شویم.

سازه تمام چوبی

_

سازه چوبی گروه ویلاسازی تهران عمران با بهره‌گیری از دانش روز و متدهای جدید اجرا توانایی منحصر به فردی در اجرای های تمام چوب را دارد .

سازه های بتنی

_

 گروه ویلاسازی تهران عمران،  ساخت ویلاهای متفاوت اسکلت بتنی را، در کارنامه خود دارد که البته در این نوع سازه هم با حفظ اولویت‌های امنیت، صرفه اقتصادی و احترام به محیط زیست، سبک کاری ویژه‌ای را پیاده سازی می‌نماید که قطعاً اولویت‌های قابل توجهی با دیگر اجراها را دارا می‌باشد.